• Головна
  • Діти загиблих захисників України харчуватимуться безкоштовно у закладах освіти
19:24, 12 січня 2021 р.

Діти загиблих захисників України харчуватимуться безкоштовно у закладах освіти

Діти загиблих захисників України харчуватимуться безкоштовно у закладах освіти

З 1 січня 2021 року набув чинності закон щодо безкоштовного харчування у закладах освіти дітей загиблих захисників України. Про це повідомили на сайті Міністерства освіти і науки.

  5 листопада 2020 року закон ухвалила Верховна Рада, а 2 грудня його підписав Президент.

Документ розширює перелік осіб, для яких Закон “Про освіту” та інші спеціальні закони передбачають безоплатне харчування. Так, відтепер органи державної влади та місцевого самоврядування, яким підпорядковуються державні та комунальні заклади дошкільної, загальної середньої, професійної чи фахової передвищої освіти, мають забезпечувати безоплатним харчуванням зокрема й дітей загиблих героїв.

Основне завдання цього закону – підвищити рівень соціального захисту дітей, батьки яких загинули (пропали безвісти), померли, захищаючи суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації буде рекомендувати органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівникам новоутворених територіальних громад забезпечити виконання положень зазначеного Закону та організувати безкоштовне харчування для дітей загиблих Героїв", - зазначив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Діти_загиблих_захисників_України ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...