• Головна
  • Цього року учні 9-х класів складатимуть ДПА
14:24, 17 січня 2021 р.

Цього року учні 9-х класів складатимуть ДПА

Цього року учні 9-х класів складатимуть ДПА

У 2020/2021 навчальному році учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі.

Про це проінформували на сайті Міністерства освіти та науки України.

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідно до наказу МОН №1262 у 2020/2021 навчальному році державна підсумкова атестації осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти, проводиться у закладі освіти в письмовій формі. Департамент освіти та науки Львівської ОДА вважає, що найкращою формою атестації є зовнішнє незалежне оцінювання”, - зазначив керівник департаменту Олег Паска.

На сайті Міністерства повідомляють, інформація про звільнення від проходження ДПА учнів 9-х класів або її проходження онлайн є недостовірною.

Крім того, твердження про ускладнення ДПА для учнів 9-х класів у 2020/2021 навчальному році є необґрунтованим. Завдання для проведення атестації в закладі освіти затверджує керівник закладу освіти. За цими ж нормами ДПА проводилася у 2018/2019 навчальному році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##ДПА ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...