![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
13:36, 19 січня 2021 р.
5 шпиталізованих: поблизу Львова зіткнулось дві автівки
![5 шпиталізованих: поблизу Львова зіткнулось дві автівки 5 шпиталізованих: поблизу Львова зіткнулось дві автівки](/dist-assets/images/cap.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталась 18 січня о 21.10 на автодорозі «Київ-Чоп» неподалік села Зубра Пустомитівського району. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись автомобілі "Деу Сенс", яким керував 20-річний львів’янин та "Міцубіші Ланцер" під керуванням мешканця Пустомитівського району віком 19 років. Внаслідок зіткнення тілесні ушкодження отримали водій "Деу", два його пасажири - мешканці Зубри віком 19 та 21 рік, а також двоє 18-річних пасажирів "Міцубіші", мешканці Пустомитівщини.
За фактом слідчі Пустомитівського відділу поліції Львівщини, за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №3, відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Поліцейські розслідують обставини ДТП.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
10:37, 24 липня
10:36, 24 липня
live comments feed...