• Головна
  • У Дрогобичі відкрили реконструйоване відділення екстреної та невідкладної медичної допомоги, - ФОТОРЕПОРТАЖ
14:23, 21 січня 2021 р.

У Дрогобичі відкрили реконструйоване відділення екстреної та невідкладної медичної допомоги, - ФОТОРЕПОРТАЖ

У Дрогобичі відкрили реконструйоване відділення екстреної та невідкладної медичної допомоги, - ФОТОРЕПОРТАЖ

У четвер, 21 січня у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» урочисто відкрили оновлене, після капітального ремонту, відділення екстреної та невідкладної медичної допомоги.

Проєкт реалізований у рамках Національної програми «Велике будівництво» для регіональних опорних закладів охорони здоров’я.

Загальна вартість усього проєкту – 62,5 млн грн, з них 15,5 млн гривень пішло на будівельні роботи, а 39,6 млн гривень на закупівлю обладнання.

Наразі реалізовано його перший етап, до якого увійшла реконструкція з прибудовою приміщень відділення екстреної та невідкладної медичної допомоги, облаштування заїзду для карет швидкої допомоги, енергозберігаючі заходи, встановлення нового обладнання (комп’ютерний томограф, апарати УЗД та рентгенографії), облаштування системи вентиляції, відеонагляду та пожежної сигналізації.

Попереду – друга черга, яка передбачає введення в дію кисневої станції, блоку автономного живлення, заміна двох ліфтів. На це у міському бюджеті вже передбачено 1,5 мільйона гривень.

У своїй промові заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микитчак зазначила, що серед усіх проектів відновлення приймальних відділень по країні, саме в Дрогобичі він зреалізований повністю і з результатом, який перевершує будь-які очікування.

Міський очільник Тарас Кучма подякував кожному, хто сприяв реалізації проєкту, а особливу подяку висловив майстрам, які виконували будівельні та монтажні роботи. 

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко у свою чергу зазначив:

Нове приймальне відділення тепер нічим не уступає таким в країнах Європи, повірте. Я бачив їх велику кількість в розвинутих країнах заходу, тож розумію, про що говорю. Це величезний крок вперед».

Також перед присутніми виступили: голова Львівської обласної ради Ірина Гримак,  народний депутат України Орест Саламаха, керівник Західного департаменту Національної служби здоров'я Мар’яна Возниця.

У їхніх виступах прозвучали слова подяки усім гілкам влади, які завдяки спільним злагодженим зусиллям зуміли профінансувати реалізацію проєкту, і, звісно, будівельним організаціям (генпідрядник – ТзОВ «Екотепло Дрогобич») та колективу міської лікарні №1 під керівництвом Андрія Коцюби.

Тих, хто відзначився найбільше, нагородили подяками Міністерства охорони здоров’я та Дрогобицької міської ради. Першим міністерську грамоту отримав міський голова Тарас Кучма. Також відзнаками були нагороджені керівник лікарні Андрій Коцюба, генпідрядник та будівельники, колектив лікарні.

Усі, хто взяв участь у відкритті, були вражені побаченим і відзначили справді європейські умови, створені тепер для пацієнтів та медперсоналу дрогобицької лікарні.

Ярослав Грицик

Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Відкрили_приймальне_відділення ##ДМЛ ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...