• Головна
  • Айдентика Борислава з’явилася на лавках міста
13:16, 24 січня 2021 р.

Айдентика Борислава з’явилася на лавках міста

Айдентика Борислава з’явилася  на лавках міста

У Бориславі встановлено лавки із зображенням логотипу міста. Виготовило елементи благоустрою комунальне підприємство “Еко-місто”, зазначає пресцентр БМР. Їх розташували на вулиці Д.Галицького, в зоні очікування громадського транспорту.

Як зазначають на підприємстві, наступним кроком - заплановано замінити старі лавочки в центральній частині Борислава, а саме на площі Івана Франка на нові та з брендом міста. 

Фото БМРФото БМРФото БМР

Нагадаємо,  минулого року в Бориславі було презентовано айдентику (бренд) міста. 

Основою логотипу Борислава стала нафтова качалка, яка розміщена на краплині нафти. Ключові елементи являють собою набір орнаментів з умовних позначень корисних копалин – нафти, газу, солі тощо.

Фото БМРФото БМРФото БМР

Місто Борислав отримало слоган «Все почалося з нафти» через свою нафтовидобувну історію. Це єдине місто в світі яке розміщене на промисловому нафтогазовому та озокеритному родовищі з численними джерелами мінеральних і лікувальних вод. Також його називають «Галицьке Ельдорадо» через нафтовидобувну історію. Так у 1909 році у Бориславі видобували 5% світового видобутку нафти, тоді місто  займало  1-ше місце в світі по видобутку озокериту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Борислав ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...