![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
15:34, 26 січня 2021 р.
Рятувальники зняли з гори в Славську двох 16-річних лижників з обмороженнями
![Рятувальники зняли з гори в Славську двох 16-річних лижників з обмо... Рятувальники зняли з гори в Славську двох 16-річних лижників з обмороженнями](/dist-assets/images/cap.jpg)
25 січня двоє підлітків з Великих Мостів каталися на лижах на горі Тростян (1 232 м) біля смт. Славське. Хлопці початківці, тому самостійно не змогли спуститися з гори. По допомогу вони звернулися до рятувальників. Юнаки отримали легкі обмороження кінцівок.
Славська пошуково-рятувальна група допомогла виснаженим лижникам спуститися до підніжжя гори Тростян. Туристи — хлопці 2004 року народження з м. Великі Мости Львівської області.
Працівник прес-служби ДСНС Львівщини Ігор Курус розповів ZAXID.NET, що хлопці піднялися на гору на підйомнику, а спускались маршрутом, на якому нікого не було, щоб покликати на допомогу. Тому вони самі зателефонували до рятувальників.
Це були лижники-початківці. Вони спуститись лише до половини лижної траси гори Тростян. Самим доїхати до кінця маршруту не змогли через його складність, відсутність навичок і незадовільне спорядження», — зазначив Ігор Курус.
За попередніми висновками, один з підлітків отримав легке обмороження двох ніг, а інший обмороження фалангів пальців рук. Однак від медичної допомоги хлопці відмовилися.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:37, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...