• Головна
  • Українським школярам заборонили прибирати класи і кабінети
11:41, 30 січня 2021 р.

Українським школярам заборонили прибирати класи і кабінети

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Новий санітарний регламент для шкіл, який набув чинності у січні 2021 року, не передбачає залучення школярів для миття підлоги та вікон, а також використання ними мийних та дезінфікувальних засобів.

Відповідне роз’яснення щодо особливостей організації освітнього простору в школах оприлюднила Державна служба якості освіти, пише zaxid.net.

Попередній регламент передбачав, що учні можуть самостійно прибирати класи, кабінети і лабораторії, і називав це «самообслуговуванням». Водночас у новому документі термін «самообслуговування» також фігурує, однак він означає лише прибирання за собою сміття та тримання свого робочого місця у чистоті.

Санітарний регламент дозволяє залучати учнів 5-11(12) класів лише до поливу рослин та вологого прибирання поверхонь (без миття підлоги та вікон і використання мийних та дезінфікувальних засобів). Відбуватись це має за участі вчителів або медичних працівників, а тривалість самообслуговування не має перевищувати 1 години на тиждень», – йдеться у роз’ясненні Державної служби якості освіти.

Також у Держслужбі повідомили, що відтепер під час інституційних аудитів шкіл відбуватиметься вивчення освітнього середовища школи з огляду на його відповідність вимогам нового санітарного регламенту. Педагогічні колективи мають врахувати зміни, здійснюючи самооцінювання освітнього та управлінського процесів у школі.

Нагадаємо, що, серед іншого, новий санітарний регламент передбачає оновлення меню у шкільних їдальнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Школа ##прибирання_класів ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...