![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
12:48, 2 лютого 2021 р.
Дві крадіжки за один день: у Дрогобичі судитимуть зловмисника
![Фото ілюстративне Фото ілюстративне](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ілюстративне
У Дрогобичі судитимуть зловмисника, який за один день скоїв дві крадіжки на чималі суми коштів у місті Котермака. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
Слідчі територіального підрозділу поліції завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду. За вчинене неодноразово судимому 32-річному мешканцю Київської області загрожує до п’яти років позбавлення волі.
9 вересня минулого року до поліції звернувся мешканець Дрогобича, який повідомив, що у приміщенні відділення «Нової пошти» невідома особа викрала з його сумки гаманець з грошима.
Під час досудового розслідування співробітники Дрогобицького районного відділу поліції встановили, що до скоєння крадіжки причетний 32-річний мешканець Київської області. Скориставшись тим, що потерпілий залишив свою сумку без нагляду, зловмисник викрав з гаманця грошові кошти на загальну суму понад 13 тисяч гривень.
Того ж дня підозрюваний, перебуваючи у приміщенні одного з магазинів по вулиці Володимира Великого у Дрогобичі, викрав з шухляди стола грошові кошти в сумі близько 1500 гривень.
Слідчі Дрогобицького районного відділу поліції за процесуального керівництва Дрогобицької місцевої прокуратури повідомили зловмиснику про підозру в скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.185 (Крадіжка, вчинена повторно) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - арешт на строк від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк до п'яти років, або ж позбавлення волі на той самий строк.
Досудове розслідування завершене. Обвинувальний акт скеровано до суду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...