• Головна
  • Цьогоріч планують відремонтувати 25 км доріг Львівщини в межах «Малого карпатського кола»
10:19, 9 лютого 2021 р.

Цьогоріч планують відремонтувати 25 км доріг Львівщини в межах «Малого карпатського кола»

Цьогоріч планують відремонтувати 25 км доріг Львівщини в межах «Малого карпатського кола»

Упродовж 2021 року на Львівщині заплановано відремонтувати майже 25 км доріг та 19 мостів у межах державного проекту «Мале карпатське коло». На ці роботи потрібно 1,2 млрд грн. Наразі очікується прийняття відповідної постанови уряду щодо державного фінансування.

У Службі автомобільних доріг Львівщини розповіли ZAXID.NET, що до Дня Незалежності у цьому році заплановано завершити капітальний ремонт п’яти мостів на трасі М-06 Київ-Чоп – через річку Орявчик, Орява, Бримівка (у селі Плав'є та Тухолька), Сможанка у селі Сможе.

Цьогоріч планують відремонтувати 25 км доріг Львівщини в межах «Малого карпатського кола», фото-1

Також до цього часу планується завершити ремонт автомобільної дороги Т-14-24 Сколе-Славське км 9+800 - 18+000 та міст на цій дорозі в селищі Славське.

Крім цього, у планах розпочати капітальний ремонт на автомобільній дорозі М-06 Київ-Чоп км 665+400 - км 675+820 (ділянка між селами Коростів та Орява), у тому числі шість мостів, а також капітальний ремонт наступної ділянки траси Т-14-24 Сколе-Славське на ділянці км 18+000 - км 24+000 та реконструкцію мостового переходу через річку Опір в селі Тухля.

На автодорозі М-06 Київ-Чоп заплановано влаштувати дві нові кільцеві розв’язки.

Ремонтуватимуть у цьому році і місцеві дороги Славське-Вигода, Славське-Хащованя, Хітар-Тухля, Бориня-Мохнате та Бориня-Боберка. На усіх карпатських автошляхах заплановано облаштувати освітлення та велодоріжки.

Зараз триває узгодження проектної документації та інженерні роботи. Ремонтні роботи на цих дорогах планують розпочати вже у травні.

Загалом у межах державного проекту на Львівщині планується відремонтувати 75,5 км доріг та відновити 37 мостових переходів. Зокрема, на М-06 Київ-Чоп – 51,5 км та Т-14-24 Сколе-Славське – 24 км. Проект «Мале карпатське коло», реалізація якого розпочалася у 2020 році, передбачає загальну вартість близько 2,7 млрд грн на дороги державного значення у межах Львівщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Мале_карпатське_коло ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...