На Львівщині рятувальники визволили з річки 15 лебедів, котрі примерзли до криги

На Львівщині рятувальники визволили з річки 15 лебедів, котрі примерзли до криги

У Сокалі біля берега річки Західний Буг у кризі примерзли лебеді, які тут часто плавають. Небайдужі мешканці викликали на допомогу рятувальників, які прорубали лід і визволили птахів. Двом з них була потрібна допомога.

Як повідомили у Сокальському відділі ДСНС, 8 лютого до них двічі надходило прохання допомогти примерзлим лебедям на березі річки на вул. Сонячній і Хмельницького. Там застрягли близько 15 птахів, інформує ЗахідНет.

Щоб дістатися до птахів, працівники ДСНС за допомогою човна, багра та мотузки спустилися на кригу та почали пробивати до птахів дорогу. Під час чого звільнили лебедів від льодової пастки та випустили на воду», — повідомили у Сокальському відділі ДСНС.

Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5

фото ДСНС Сокаля

Двоє птахів вже потребували допомоги ветеринара, адже дуже довго перебували на кризі та не могли самостійно пересуватись. Їх передали волонтерам благодійного фонду «Зоозахист».

Як повідомила волонтери одного лебедя витягли вже мертвого, ще в одного зламана нога. Зараз поранені тварини перебувають на перетримці в місцевих мешканців.

#рятувальник #лебеді #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі