• Головна
  • Обережно: з дахів звисають величезні бурульки, - ФОТО
ОНОВЛЕНО
21:22, 16 лютого 2021 р.

Обережно: з дахів звисають величезні бурульки, - ФОТО

ОНОВЛЕНО
Обережно: з дахів звисають величезні бурульки, - ФОТО

Крижана небезпека! Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель масово утворилися крижані бурульки. Падіння снігу або льоду з даху може призвести не тільки до травмування людини, але й до загибелі. Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари знаходяться упритул до будинків.

В останні дні дрогобичани масово інформують в соціальних мережах про метрові бурульки, які звисають з дахів багатоповерхівок, магазинів, будівель поблизу центра міста тощо. На доказ своїх слів - люди постять фото із бурульками та вказують місця, де вони звисають та становлять небезпеку для пішоходів.

Тим часом у Департаменті міського господарства ДМР повідомили, що за очищення дахів від снігу і бурульок відповідають власники або балансоутримувачі будівель та споруд міста.

До речі, у Львові 16 лютого від падіння бурульки із даху постраждала 20 річна студентка, дівчина потрапила у лікарню. У неї серйозна травма ноги.

Додамо, свої рекомендації, щоб не стати жертвою крижаних бурульок у місті, які можуть впасти на пішохода, дають надзвичайники і закликають дрогобичан:

  • не заходити за межі встановлених огорож, якщо такі розставлені поблизу будівлі, а в разі їхньої відсутності — самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень із криги і снігу на дахах будинків;
  • по можливості слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд в період відлиги;
  • якщо ви йдете по тротуару і чуєте нагорі підозрілий шум – не можна зупинятися, піднімати голову і розглядати. Бігти від будівлі теж не слід. Навпаки, потрібно якомога швидше притиснутися до стіни, щоб укриттям послужив козирок даху;
  • до дітей слід донести інформацію про небезпеку ігор під час відлиги під карнизами дахів будинків;
  • під час прогулянок на свіжому повітрі з маленькими дітьми, не залишати їх без нагляду і не перебувати з ними в місцях можливого падіння з дахів брил та снігу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Бурульки ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...