
10:07, 18 лютого 2021 р.
Новий закон ВРУ прирівняв електронні водійські права до паперових

Прийнятий Верховною Радою закон 2695 передбачає, що посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспорту та автоцивілку в додатку "Дія" можна використовувати нарівні з паперовими.
Тепер водій може показати електронне посвідчення водія, електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та договір обов’язкового страхування (автоцивілку) поліцейському для посвідчення своєї особи та права на керування автівкою", - йдеться у повідомлені Міністерства та комітету цифрової трансформації України.
Закон набуде чинності після його опублікування".
Нагадаємо: Ще 16 грудня 2019 року стартував період бета-тестування мобільного застосунку "Дія". Вже тоді там з’явився особистий кабінет водія із правами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:46
10 липня
10:00
10 липня
18:05
9 липня
Оголошення
21:40, 7 липня
22:21, 1 липня
live comments feed...