• Головна
  • 300 тис. грн. штрафу наклали на дрогобицьку службу таксі за нелегальних працівників
18:24, 19 лютого 2021 р.

300 тис. грн. штрафу наклали на дрогобицьку службу таксі за нелегальних працівників

Фото ГУ Держпраці у Львівській області

Фото ГУ Держпраці у Львівській області

Підприємство, що надає послуги таксі, оштрафували через неоформлених працівників. Мова іде про таксистів, які працювали на території приміського вокзалу у Львові та залізничного вокзалу у Дрогобичі, інформує ГУ Держпраці у Львівській області.

Структурою застосовано фінансову санкцію на загальну суму 300 тис.грн на підприємство, яке надавало послуги таксі і є зареєстроване у Дрогобичі.

Неоформлених працівників, зокрема водіїв, інспектори праці Головного управління виявили в ході проведення інспекційного відвідування у грудні 2020 року за фактичною адресою місця здійснення господарської діяльності служби таксі – на території приміського вокзалу у м. Львів та залізничного вокзалу у м. Дрогобич.

Штраф накладено на підставі абзацу 2 частини 2 статті 265 КЗпП України у зв’язку з вчиненням порушення вимог частини першої та третьої статті 24 КЗпП України та постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 41. На підприємстві зафіксовано фактичний допуск працівників до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника, або уповноваженого ним органу, та повідомлення органів ДПС про прийняття працівників на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Таксі ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...