Лесі Українці – 150! Шевченко, Франко та Котермак з нагоди свята одягли галантні метелики

Лесі Українці – 150! Шевченко, Франко та Котермак з нагоди свята одягли галантні метелики

25 лютого – День народження Лесі Українки. Сьогодні їй виповнюється 150 років з дня народження.

У Дрогобичі вирішили оригінально підійти до ювілею: пам’ятники Івана Франка, Юрія Дрогобича, Тараса Шевченка, Степана Бандери, В’ячеслава Чорновола, Адама Міцкевича та Василя Стефаника одягли у галантні святкові чоловічі метелики. А ще біля них розмістили святкові послання-привітання. Саме у такий нетрадиційний спосіб дрогобичанам та гостям міста нагадають про ювілей Лесі Українки.

Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР

Як наголосив заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч, креативну ідею реалізували спільно з Туристично-інформаційним центром Дрогобича та КП «Служба муніципального управління». Святкові метелики допомогли виготовити у корпорації свят «Kristen Corporation». Над текстами привітання працювали Наталія Свойкіна та Галина Жубіль-Книш.

Також сьогодні у Народному домі імені Івана Франка о 13 годині відбудеться тематичний вечір «Дочка Прометея».

У п’ятницю, 26 лютого, у ліцеї №4 імені Лесі Українки відбудеться низка заходів у ході яких відкриють меморіальну дошку, присвяченої 150-річчю від Дня народження Лесі Українки та кімнату-музей Лесі Українки. Також у ліцеї відбудеться Урочиста академія «Слово – то мудрості промінь, слово – то думка людська». Окрім того у місті провели фотоконкурс «Образ Мавки та Лукаша» і відеочитань поезії Лесі Українки, які організував відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту – зазначає пресцентр ДМР

#Леся_Українка #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі