• Головна
  • Під знесення! У Дрогобичі візьмуться за гаражі, власники яких не сплачують оренду за землю або захопили її самовільно
16:29, 1 березня
1

Під знесення! У Дрогобичі візьмуться за гаражі, власники яких не сплачують оренду за землю або захопили її самовільно

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Таке питання 1 березня порушили на щотижневій оперативній нараді в Дрогобицькій міській раді. За словами керманича міста Тараса Кучми – ситуація в Дрогобичі виглядає парадоксально. Місто налічує кілька десятків сотень гаражів, однак, більша половина з них – незаконні. Це означає, що свого часу їхні власники здійснили самозахоплення землі або не вклали договір оренди на землю із відповідними структурами.

Наслідком такої ситуації є те, що гаражем людина користується, чи чого доброго здає його в оренду комусь іншому – однак, місто з того не отримує нічого. Оскільки не вкладено договір оренди на землю, не надходять проплати в міську казну. Будемо з цим боротися. Такі гаражі будемо зносити", - зауважив Тарас Кучма.

Посадовець дав доручення відділу оренди і приватизації комунального майна ДМР та артбудконтролю міста подати перелік гаражів, які функціонують незаконно. Відтак їхніх власників мають попередити, що на найближчому засіданні виконкому в ратуші розглянуть це питання. Якщо власники не поквапляться та не вкладуть договори оренди на землю під своїми гаражами – їх буде знесено.

Люди, які незаконно захопили землю під гаражі, сараї тощо мають нести відповідальність. Не має договору оренди, не має проплат на благо громади міста – спокійно зносимо такий гараж", - підкреслив Тарас Кучма.

Відтак на сайті Дрогобицької міської ради в найближчі дні обіцяють опублікувати перелік гаражів, які в місті функціонують законно, а які ні.

##Незаконні_гаражі ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Х
1 березня, 22:15
Значит Маленькие Верочки Интердевочки МТВ,хотят дальше в Пур Пур Рай.администрациях прыгать без мни юбочек,а потом вести пластиковые овощи в Мак Дональза кормить шипучкой СоСа,шобы Пупс был Жиртрес з раковыми пухликами,а Отцы з дедами семеек Адамз,ломали голову какое из градо образующих Аптек з ликами Скорбот шмарам безмозглым,за место обще оздаров. хвостиков подарить в гробу у Белых старкрымских погоста гранита Морэ воздух и вода+крутой кампот иммунной системы,+нормативы ГТО,без укольчиков метана Мега бройлер массы овечек Холи.Эт полный π,подайте развадной,попутчик Годицин!Шпаги на голо,бедны кошэчки зоны Гамбурских Пэдрито Кончит в голубых касочках Белого братства натО.Разводным бить точно по цэли,в такт Вечернего звона,деревянны ложки ("весла",за ненадобностью забросить в горшок Глинки Сковороды).Хто знае,Де этих Инопланетян клепают,напр.Дома пионера вылез не Кирпич из красной стены,а Шлакоблок без штукатурки кап.фондов Ивашки з дома пионеров.Это не Дауны,это шото похлеще в физ.оболчках бродит з чужих городов,Мабуть рэпа мутировала з Чорно быля 0чак00вцiв без теленка Добро поля 6 ног.Так по чем буде тот Эвро ремонтник коллекторов у коллекторе в Одессе,в том самом доме который рухнул без стандартизации несущих F=?? матрицы стен.Ступенек на Потемкинской богато з паводком,Де то цюзи стриляют,а Де то и по лбу прививку Иудам ставят,шоб метка была Х шишак за мисто натур хоз-ва у лопоухого Ицака Гамбурской зоны хруда без пруда.По чем нынче конвенции ООН,о геноциде беженцев з золотишком на таможне..Ась!Ах он Де,ци сами золоты батоны Яныка всплыли при бегстве за Гос.границу лагеря нерушимых 33 холося.Стоять Ироды окоянни,от Х гранита ра33дачи √25 этжа не убежать,только дожди пистолеты,могут от засухи Барак Барабак Псаки МоХерини спасать!
Оголошення
live comments feed...