![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
16:29, 1 березня 2021 р.
Під знесення! У Дрогобичі візьмуться за гаражі, власники яких не сплачують оренду за землю або захопили її самовільно
![Фото ілюстративне Фото ілюстративне](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ілюстративне
Таке питання 1 березня порушили на щотижневій оперативній нараді в Дрогобицькій міській раді. За словами керманича міста Тараса Кучми – ситуація в Дрогобичі виглядає парадоксально. Місто налічує кілька десятків сотень гаражів, однак, більша половина з них – незаконні. Це означає, що свого часу їхні власники здійснили самозахоплення землі або не вклали договір оренди на землю із відповідними структурами.
Наслідком такої ситуації є те, що гаражем людина користується, чи чого доброго здає його в оренду комусь іншому – однак, місто з того не отримує нічого. Оскільки не вкладено договір оренди на землю, не надходять проплати в міську казну. Будемо з цим боротися. Такі гаражі будемо зносити", - зауважив Тарас Кучма.
Посадовець дав доручення відділу оренди і приватизації комунального майна ДМР та артбудконтролю міста подати перелік гаражів, які функціонують незаконно. Відтак їхніх власників мають попередити, що на найближчому засіданні виконкому в ратуші розглянуть це питання. Якщо власники не поквапляться та не вкладуть договори оренди на землю під своїми гаражами – їх буде знесено.
Люди, які незаконно захопили землю під гаражі, сараї тощо мають нести відповідальність. Не має договору оренди, не має проплат на благо громади міста – спокійно зносимо такий гараж", - підкреслив Тарас Кучма.
Відтак на сайті Дрогобицької міської ради в найближчі дні обіцяють опублікувати перелік гаражів, які в місті функціонують законно, а які ні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...