• Головна
  • В Україну прийшов новий штам коронавірусу. Він більше вражає молодь
12:08, 2 березня 2021 р.

В Україну прийшов новий штам коронавірусу. Він більше вражає молодь

В Україну прийшов новий штам коронавірусу. Він більше вражає молодь

В Україні з’явився новий штам коронавірусу, який небезпечніший для молоді.

Серед головних особливостей – те, що кількість молоді від 30 років, які мають тяжкий перебіг недуги, помітно збільшилася.

Про це стверджує інфекціоністка Ольга Голубовська, пише Четверта студія.

Голубовська розповіла, що клінічний перебіг COVID-19 укотре зазнав суттєвих змін. Серед головних особливостей – те, що кількість молоді від 30 років, які мають тяжкий перебіг недуги, помітно збільшилася. Також почастішали випадки загострення хвороби на її піку, а це зазвичай погіршує прогноз одужання. І сама інфекція тримається в організмі значно довше.

Якщо раніше полегшення наставало з 14-16 дня від зараження, то тепер приблизно в третини госпіталізованих саме з цього часу лише починаються ускладнення. Також медиків насторожує те, що традиційні методи лікування дуже часто вже просто не діють.

Пояснити такі особливості, що виникли буквально на очах, просто процесами адаптації мікро- і макроорганізму не можна. Швидше за все ми маємо справу з новим штамом збудника, з яким – не знаю. Поки офіційно отримані дані з референс-лабораторій показують, що секвеновані зразки матеріалу від хворих мають приналежність до генетичної лінії В, яка має китайські “коріння”. З огляду на такі особливості, на жаль, треба очікувати збільшення летальності, зокрема серед молодого населення", – пояснила Голубовська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Новий_штамп_коронавірусу ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...