• Головна
  • На вулиці Шолом-Алейхима встановлюють паркомати: заїзд автівок туди буде платним
16:04, 3 березня 2021 р.

На вулиці Шолом-Алейхима встановлюють паркомати: заїзд автівок туди буде платним

Фото ДМР

Фото ДМР

П’ять гривень за годину – таку плату планують встановити на вулиці Шолом-Алейхима за паркування автівок. Сьогодні в межах паркувальної зоні триває інтенсивний процес встановлення паркоматів, які запрацюють уже з наступного тижня – стверджують у мерії міста Дрогобича.

За словами заступника міського голови Роман Москалика рішення № 45 «Про встановлення плати за користування місцем для паркування транспортних засобів на відведеному майданчику для паркування на вул. Шолом-Алейхема м. Дрогобич» прийняв виконком 16 лютого 2021р.

Наразі вже облаштували паркомат. Також встановлять додаткові дорожні знаки. Після всіх налаштувань, з наступного тижня плануємо ввести систему в експлуатацію", – стверджує Роман Москалик.

Плата за паркування діятиме з 8.00 год. до 19.00 год., крім неділі та святкових днів. У мерії запевняють - від оплати звільнено спецавтотранспорт під час виконання прямих службових обов’язків (МВС, Державної служби з надзвичайних ситуацій, швидкої медичної допомоги, аварійного спеціалізованого транспорту міських комунальних служб тощо). А також транспортні засоби, якими керують особи з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату, члени їхніх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних осіб з інвалідністю або дітей з інвалідністю, які перевозять осіб з інвалідністю (дітей з інвалідністю) з ураженням опорно-рухового апарату, а також транспортних засобів, що належать підприємствам, установам, організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю та сфери соціального захисту населення.

При перебуванні у паркувальній зоні, водій зобов’язаний розмістити талон у лівому нижньому куті лобового скла в салоні своєї автівки. Після закінчення часу паркування, за який сплачено, автовласник повинен звільнити місце паркування або оплатити додатковий час.

Допускається безоплатна стоянка транспортного засобу протягом 10 хвилин після закінчення часу паркування, за який сплачено.

Роботу нової парковки на Шолом-Алейхима координуватиме та контролюватиме «Служба муніципального управління».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Шолом-Алейхема ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...