• Головна
  • В Україні водіїв можуть зобов’язати проходити ще одні курси
11:44, 5 березня 2021 р.

В Україні водіїв можуть зобов’язати проходити ще одні курси

В Україні водіїв можуть зобов’язати проходити ще одні курси

Українських водіїв можуть зобов’язати проходити навчальні курси для підтвердження професійної компетентності. Після їх проходження доведеться також здавати іспит в навчальному центрі.

Про це йдеться в наказі Міністерства інфраструктури України

Були розроблені різні програми для навчання початкових, початково-скорочених і періодичних навчальних курсів. З урахуванням категорії посвідчення водія та стажу керування транспортним засобом, водіям доведеться проходити той чи інший курс.

Варто відзначити, що після проходження курсу і складання іспиту будуть видавати відповідне свідоцтво про підтвердження професійної компетентності і кваліфікаційну картку водія. Ці документи будуть залишатися дійсними протягом 5 років.

Наказ уже був зареєстрований в Мін’юсті 16.02.2021, а набере чинності з дня офіційної публікації.

Наразі документ відсутній, але відомо, що його порядок містить: процедуру визначення навчальних центрів, які б підтверджували професійну компетентність водіїв, після проходження якої будуть видаватися сертифікати — їх можна буде переоформляти, робити дублікати і анулювати. Також чітко прописані обов’язки і вимоги до навчального центру, де будуть проходити нові курси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Додаткові_курси_для_водіїв ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...