• Головна
  • Надзвичайники попереджають про підвищення рівня води у трьох західних областях
12:58, 8 березня 2021 р.

Надзвичайники попереджають про підвищення рівня води у трьох західних областях

Надзвичайники попереджають про підвищення рівня води у трьох західних областях

В Івано-Франківській, Львівській та Волинській областях 8-9 березня, через підвищення рівня води у річках, можливе підтоплення окремих господарських об’єктів, полів, присадибних ділянок.

Про це повідомляє служба ДСНС.

Рятувальники стверджують, що на р.Свiж бiля смт.Букачiвцi (притока Дністра в Iвано-Франкiвській обл.) очікується продовження підйому рiвня води на 0,1-0,6 м над поточними, з подальшим затопленням заплави та можливим досягненням вiдмiтки початкового затоплення окремих господарських об’єктів (жовтий рiвень небезпеки).

8-9 березня на рiчках басейну Прип'ятi очікується продовження підйомів рівнів води на 0,2-0,7 м з подальшим затопленням заплавних територiй. Можливе затоплення присадибних дiлянок (подвiр'їв, господарських споруд) та сільгоспугiдь в прирiчкових населених пунктах Ратнiвського, Старовижiвського, Любешiвського, Маневицького районiв Волинської областi (рiвень небезпеки жовтий).

8 березня на р.Захiдний Буг бiля с.Литовиж очікується підйом рівнів води (над поточними рівнями) на 0,2-0,7 м з подальшим затопленням заплав, сільгоспугiдь (Волинська обл.); на Західному Бузі та його окремих притоках на 0,1-0,4 м; на р.Солокiя бiля м.Червоноград можливе досягнення вiдмiтки початкового затоплення госпоб'єктiв та окремих будiвель (Львівська обл.) (рiвень небезпеки жовтий).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Підвищення_рівня_води ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...