![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
13:06, 8 березня 2021 р.
Поліцейські Львівщини у порядку ротації повернулися із зони проведення ООС
![Фото ЛОДА Фото ЛОДА](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ЛОДА
Зведений загін поліцейських Львівщини, який складається з бійців батальйону поліції особливого призначення «Львів», співробітників служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області та Управління патрульної поліції Львівської області, цими днями прибув до міста Лева. Зустріли правоохоронців колеги по службі, а також рідні та друзі.
Три місяці ви забезпечували правопорядок на Сході України. Дякуємо вам за сумлінну службу і професійне виконання обов’язків. Але найголовніше – що ви повернулися в тому ж складі, в якому вирушали в зону ООС", - звернувся до бійців очільник поліції Львівщини Олександр Шляховський.
Окрім того, Шляховський вручив правоохоронцям заохочувальні відзнаки Національної поліції України – медалі «10 років сумлінної служби» - та відзнаки «за сумлінне виконання службових обов’язків із забезпечення національної безпеки та оборони».
Нагадаємо, що 3 березня зведений загін правоохоронців у порядку ротації вирушив на Схід України - там правоохоронці змінили своїх товаришів, які повернулися додому.
В зоні ООС полісмени несуть службу в міста та селах на Сході нашої держави, допомагають місцевому населенню та забезпечують порядок на вулицях міст.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:53, 19 липня
10
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...