Поліцейські Львівщини у порядку ротації повернулися із зони проведення ООС

Фото ЛОДА
Фото ЛОДА

Зведений загін поліцейських Львівщини, який складається з бійців батальйону поліції особливого призначення «Львів», співробітників служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області та Управління патрульної поліції Львівської області, цими днями прибув до міста Лева. Зустріли правоохоронців колеги по службі, а також рідні та друзі.

Три місяці ви забезпечували правопорядок на Сході України. Дякуємо вам за сумлінну службу і професійне виконання обов’язків. Але найголовніше – що ви повернулися в тому ж складі, в якому вирушали в зону ООС", - звернувся до бійців очільник поліції Львівщини Олександр Шляховський.

Фото ЛОДА Фото ЛОДА Фото ЛОДА Фото ЛОДА Фото ЛОДА

Окрім того, Шляховський вручив правоохоронцям заохочувальні відзнаки Національної поліції України – медалі «10 років сумлінної служби» - та відзнаки «за сумлінне виконання службових обов’язків із забезпечення національної безпеки та оборони».

Нагадаємо, що 3 березня зведений загін правоохоронців у порядку ротації вирушив на Схід України - там правоохоронці змінили своїх товаришів, які повернулися додому.

В зоні ООС полісмени несуть службу в міста та селах на Сході нашої держави, допомагають місцевому населенню та забезпечують порядок на вулицях міст.

#ООС #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі