![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
11:54, 9 березня 2021 р.
У Дрогобичі правоохоронці затримали чиновника міської ради під час одержання хабара
![У Дрогобичі правоохоронці затримали чиновника міської ради під час ... У Дрогобичі правоохоронці затримали чиновника міської ради під час одержання хабара](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зловмисника, архітектора комунального підприємства Дрогобицької міської ради, викрили слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління поліції Львівщини спільно з оперативниками Управління Служби безпеки України у Львівській області. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
Як встановили правоохоронці, чиновник, 27-річний житель Дрогобича, вимагав у мешканця неправомірну вигоду у сумі 3 тисячі доларів США за сприяння у видачі технічних документів щодо зміни цільового призначення житлової квартири на приміщення магазину, видачу нового технічного паспорту та внесення відомостей до Реєстру прав власності на нерухоме майно.
5 березня правоохоронці затримали зловмисника у Дрогобичі, під час одержання ним частини коштів в сумі 900 доларів США.
Слідчі повідомили зловмиснику про підозру в скоєнні злочину передбаченого ч.3 ст.369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.
Чиновник затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
17
live comments feed...