• Головна
  • Львівщина може опинитися у червоній зоні вже за один-два тижні
10:38, 10 березня 2021 р.

Львівщина може опинитися у червоній зоні вже за один-два тижні

Львівщина може опинитися у червоній зоні вже за один-два тижні

Епідситуація на Львівщині погіршується. Про це під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, зазначають у ЛОДА.

Про це свідчать як кількість щоденно підтверджених випадків коронавірусної хвороби, так і кількість звернень до сімейних лікарів, а також кількість щоденно госпіталізованих пацієнтів у стаціонари області.

Станом на сьогодні ліжкова мережа заповнена на 50%. На стаціонарному лікуванні перебуває понад 1900 пацієнтів.

Найбільш завантаженими є обласна інфекційніа лікарня, де перебуває 221 паіцєнт, Центр легеневого здоров’я – 194 пацієнти, Львівський обласний госпіталь ветеранів воєн та репресованих – 183. Серед медзакладів у районах найбільш завантаженими є лікарня у Стебнику – 120 пацієнтів та Стрию – 119 недужих, – розповів Орест Чемерис.

При цьому лише за два тижні заповненість ліжкової мережі зросла з 30 до 50%.

Серед госпіталізованих, стверджують медики, значна кількість важких пацієнтів, які потребують кисневої підтримки. Типова картина хворого – це важка пневмонія і киснева залежність. Тривалість перебування пацієнтів у стаціонарі збільшилася – від двох тижнів і більше. Клінічно додалися симптоми ураження шлунково-кишкового тракту – нудота, блювота, розріджені випорожнення. До цього часу такі випадки були поодинокі, зараз їх побільшало.

Зросла на 25% й кількість пацієнтів вікової групи – 35-50 років, без супутніх захворювань. Також зросла кількість хворих серед школярів.

Зараз в ОХМАТДИТі перебуває понад 20 пацієнтів дітей – усі тяжкі", – зазначив Орест Чемерис.

Орест Чемерис стверджує, що за умови збереження тенденції до зростання кількості захворювань Львівщина може незабаром опинитися у «червоній» зоні.

Важко точно прорахувати, але це питання до двох тижнів, якщо така тенденція буде зберігатися. Ми за тиждень перейшли з «жовтої» зони у «помаранчеву», тому за тиждень-два може постати питання про перехід у «червону зону, – зазначив посадовець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Львіщина ##Нові_епідемзони ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...