• Головна
  • Амбулаторії Львівщини отримали сучасне телемедичне обладнання
15:11, 15 березня 2021 р.

Амбулаторії Львівщини отримали сучасне телемедичне обладнання

Амбулаторії Львівщини отримали сучасне телемедичне обладнання

15 березня передали останню партію комплектів телемедичного обладнання ще для 27 амбулаторій Дрогобицького, Жидачівського, Мостиського, Пустомитівського, Сколівського, Стрийського, Самбірського, Старосамбірського, Жовківського та Городоцького районів. Відтак, усі 254 амбулаторії на Львівщині охопили телемедициною.

Медичні прилади вручив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

У програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування входять портативний ЕКГ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, безконтактний термометр, дерматоскоп, цифрова оглядова камера та планшет для зберігання та передачі даних.

На сьогодні більше 100 сімейних лікарів вже пройшли практичні навчання щодо користування обладнанням телемедицини. Такі ж навчання відбудуться і після сьогоднішнього вручення обладнання. Опісля організуємо консультування лікарів. На сьогодні на базі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги працює телемедичний центр, де є лікар-кардіолог, якому можна надсилати кардіограму і отримати консультацію. За допомогою цієї сумки та приладів, які є у ній, лікар може здійснити основні базові обстеження пацієнта у віддаленій місцевості. Усі дані лікар отримує на портативний комп’ютер, опісля може зробити свої первинні висновки. Окрім того, результати обстеження можна перескерувати вузькопрофільному фахівцю і той відповідно аналізує стан здоров’я пацієнта", – повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я Ірина Шурпяк.

Нагадаємо, на закупівлю усіх комплектів Львівщина отримала субвенцію - 25 млн гривень. Співфінансування із місцевих бюджетів становить 10%. Окрім того, у межах програми “Доступна медицина” ЛОДА передала амбулаторіям 269 автомобілів. Загалом торік в області збудували 25 нових медамбулаторій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Телемедичне_обладнання ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...