• Головна
  • Вартість розмитнення автомобілів хочуть зменшити на 30% за 5 років
14:06, 21 березня 2021 р.

Вартість розмитнення автомобілів хочуть зменшити на 30% за 5 років

Вартість розмитнення автомобілів хочуть зменшити на 30% за 5 років

У Національній раді реформ пропонують впровадити нову модель розмитнення автомобілів, ввезених в Україну з-за кордону, яка протягом 5 років дозволить знизити вартість їх легалізації на 30%. Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

Розмитнити транспортний засіб буде можливо через портал державних послуг «Дія». Прогнозується, що протягом наступних п'яти років після запровадження нової моделі вартість розмитнення легкових автомобілів буде зменшено на 30%, – йдеться у повідомленні.

Національна рада реформ розглянула питання впровадження нової моделі розмитнення автомобілів. Відзначили, що через українську митницю щороку проходить близько 500 тис. автомобілів.

Унаслідок маніпулювання з вартістю транспортних засобів у кишенях хабарників осідає приблизно 150 млн доларів, а втрати бюджету сягають 300-400 млн доларів.

Тому й було запропоновано передбачити автоматизовану прозору формулу, яка допоможе розраховувати вартість автомобіля за уніфікованими критеріями.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада підтримала за основу законопроєкт 4643-д, яким пропонується механізм доступного розмитнення ввезених авто протягом 180 днів. Президент заявив, що підтримує схвалення Радою у 1 читанні законопроекту про пільгове митне оформлення авто з європейською реєстрацією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Розмитнення_авто ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...