• Головна
  • Врятуймо дитяче сердечко: 7-річному дрогобичанину Станіславу потрібен дороговартісний серцевий імплант
15:22, 24 березня 2021 р.

Врятуймо дитяче сердечко: 7-річному дрогобичанину Станіславу потрібен дороговартісний серцевий імплант

15 березня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» консультацію у медичних фахівців пройшов юний дрогобичанин Станіслав  Краснобрижий. Хлопчику 7 років. Спеціалісти інституту діагностували у дитини вроджену ваду серця – аневризм міжпередсердної перетинки з проривом 8 мм.

Для усунення цієї вади Станіславу необхідно ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки серцевим імплантом - окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого стаовить 114 000 тис. грн.

Сім’я хлопчика таких коштів немає. Мати працює квіткарем по вирощуванню троянд із невисокою заробітною платою, а батько - зараз у активному пошуку роботи. Тому уся надія на небайдужих людей, оскільки фінансові можливості родини достатньо обмежені та не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант для сина.

Із проханням допомогти зібрати необхідну суму коштів для Станіслава його мати Наталія Краснобрижа звернулася до Фонду «Серце на долоні». Там оформили заявку.

Тож усю додаткову інформацію можна почерпнути за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty

Реквізити для допомоги: Благодійний фонд "Серце на долоні"

ЄДРПОУ 37432793

АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва

МФО банка: 320649

р/р UA55 320649 00000 26001060714855

Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Краснобрижого Станіслава.

Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву».

 Станіслав -  життєрадісний та добрий хлопчик, він залюбки навчається у школі та дуже мріє займатися спортом, але зараз за станом здоров’я, це йому заборонено.

 Давайте разом врятуємо дитяче  серце, яке сповнене віри та щирих мрій!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Потрібна_допомога ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...