В сквері біля костелу Святого Варфоломія облаштують зелені зони

В сквері біля костелу Святого Варфоломія облаштують зелені зони

У Дрогобичі побільшає зелених зон. У сквері навколо костелу Святого Варфоломія розпочали облаштовувати зелені зони. Роботи стартували із вирівнювання площини газонів, для цього завезено глину, яку розрівнюють спецтехнікою. Далі за планом - фахівці засіють газонну траву, а відтак відбудеться облаштування клумб. Також на місці зрізаних старих дерев заплановано видалення пнів та висадку нових зелених насаджень.

Фото ДМР

Як повідомили у департаменті міського господарства, до виконання робіт залучено працівників КП «Служба муніципального управління», інформує пресцентр ДМР.

Вирівнювання газонів та підготовку до озеленення проводять також на вулицях Пилипа Орлика та Михайла Грушевського. Ці заходи відбуваються в межах підготовки до Дня довкілля.

В сквері біля костелу Святого Варфоломія облаштують зелені зони , фото-1 В сквері біля костелу Святого Варфоломія облаштують зелені зони , фото-2 В сквері біля костелу Святого Варфоломія облаштують зелені зони , фото-3 В сквері біля костелу Святого Варфоломія облаштують зелені зони , фото-4 В сквері біля костелу Святого Варфоломія облаштують зелені зони , фото-5
#Зелені_насадження #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі