• Головна
  • Систему пасажирських перевезень у Дрогобичі змінять, відкоригують і тариф
15:26, 25 березня 2021 р.

Систему пасажирських перевезень у Дрогобичі змінять, відкоригують і тариф

Систему пасажирських перевезень у Дрогобичі змінять, відкоригують і тариф

У відділі економіки Дрогобицької міської ради планують докорінно змінити систему пасажирських перевезень. Така потреба виникла після утворення Дрогобицької територіальної громади, зазначають у пресцентрі ДМР.

Фахівці відділу провели аналіз розрахунків, надані приватними та комунальними перевізниками. За словами Тараса Бачинського, начальника відділу економіки, у цій ситуації першочергово враховують фінансову платоспроможність пасажирів, однак тарифна політика на автомобільному транспорті має задовольняти підприємницький інтерес, забезпечувати розвиток автомобільного транспорту тощо.

Окрім цього, планують розробити нові маршрути, якими поєднають міста та села. Вже напрацьовано низку тарифів та їх економічне обґрунтування.

Начальник відділу економіки стверджує, що є три варіанти тарифів:

  • 5-7 грн. – при цьому відбудеться деградація транспортної системи;
  • 8-10 грн. – стагнація транспортної системи;
  • 9-12 грн. – розвиток та інвестування у транспортну систему територіальної громади.

Ці пропозиції будуть винесені на розгляд громади шляхом проведення громадських обговорень у формі електронних консультацій.

Громадські обговорення щодо тарифу на проїзд у громадському транспорті відбуватимуться з 29.03 по 6.04.2021 року.

На сьогоднішній день на території Дрогобича пасажирські перевезення здійснює ДП «Дрогобицьке АТП» КП «СМУ» . Наш відділ отримав розрахунки економічно обґрунтованого тарифу від перевізника. Перевізник наводить цифри, які стосуються зростання вартості матеріалів чи запчастин. Останнє коригування тарифів на території міста відбулося у 2018 році.

Враховано й побажання мешканців щодо покращення стану громадського транспорту. Всі розрахунки щодо питання коригування тарифу, ми виносимо на розгляд громади. На основі результатів обговорення будемо приймати наступні рішення. Також ми врахували ситуацію у селах, де тарифи високі, а якість послуг низька. Розуміємо, що тариф має бути прийнятним для мешканців і таким, щоб сфера пасажирських перевезень розвивалася", – прокоментував Тарас Бачинський.

Станом на сьогодні загальна протяжність маршрутів у Дрогобицькій ТГ становить 374,8 кілометрів, на яких курсує 66 автобусів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Маршрутні_перевезення ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...