• Головна
  • «Укрпошта» купила понад 1,8 тис. автомобілів Citroën Berlingo
20:32, 25 березня 2021 р.

«Укрпошта» купила понад 1,8 тис. автомобілів Citroën Berlingo

«Укрпошта» купила понад 1,8 тис. автомобілів Citroën Berlingo

Національний поштовий оператор «Укрпошта» закупив 1 860 автомобілів Citroën Berlingo L2 Worker для пересувних поштових відділень. Вартість нових автомобілів становить 1,3 млрд грн. Кредит на закупівлю транспорту в сумі 33 млн євро виділив Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), зазначає zaxid.net.

Як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, нові автомобілі їздитимуть країною вже до кінця 2021 року. Таким чином, в Україні буде загалом 2500 пересувних відділень. Вперше такі відділення з’явилися ще у 2018 році.

Автомобілі «Укрпошта» закупить через компанію VIDI, яка виграла відповідний тендер, що проводився на міжнародному майданчику ЄБРР. Таким чином «Укрпошта» вперше провела закупівлю за стандартами ЄБРР.

З повідомлення уряду випливає, що в Україну автомобілі Citroën Berlingo імпортуватиме ТОВ «Пежо Сітроен Україна», а компанія VIDI їх купуватиме і обладнуватиме для «Укрпошти».

У рамках тендеру «Укрпошта» закупила базовий автомобіль за ціною, нижчоу від ринкової на 21,3%. Роздрібна ціна Citroën Berlingo L2 Worker у березні 2021-го становила 572,7 тис. грн. Однак вартість повноцінного дообладнаного пересувного відділення склала 679,4 тис. грн. У ціну включені вартість матеріалів та робіт для трансформації автомобілів, додаткового обладнання, брендування, гарантія на 5 років, ремонт і технічне обслуговування кожного автомобіля протягом 150 тис. км за принципом «full-service», розвезення автомобілів автовозами постачальника по всій території України, їх постановка на облік в органах МВС України та інші накладні витрати, пов'язані з виконанням зобов'язань за контрактом.

Компанія VIDI назвала цю закупівлю найбільшою в історії автомобільного ринку України.

Що відомо про пересувні відділення «Укрпошти»

Аби не утримувати поштові відділення у малих або віддалених селах, «Укрпошта» вирішила створити так звані пересувні відділення. Це автомобілі, якими поштарі з певною періодичністю привозять у села кореспонденцію, посилки, пенсії, пресу або приймають платежі.

Перші 130 пересувних відділень «Укрпошта» створила в Чернігівській області. Ще 500 таких відділень почали працювати у Київській, Одеській, Херсонській, Закарпатській, Черкаській та Чернівецькій областях. Загалом «Укрпошта» планує охопити пересувними відділеннями населені пункти, в яких проживає до 2 тис. людей до кінця 2021 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##УкрПошта ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...