![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
22:36, 26 березня 2021 р.
У Стебнику від вибуху постраждало двоє дівчат підлітків
![Фото Романа Козачка, Стебник Наживо Фото Романа Козачка, Стебник Наживо](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото Романа Козачка, Стебник Наживо
Надзвичайна подія мала місце 26 березня, близько 18 години. На одній із вулиць Стебника поблизу церкви хлопець кинув у наплічник дівчини вибухову річ. Внаслідок вибуху постраждало двоє дівчат, яким приблизно по 15 років. В однієї дівчини - опік обличчя І ступеня, її шпиталізовано в Дрогобицьку лікарню, в іншої – пошкоджено пальці. Потерпілій надали медичну допомогу у Стебницькій лікарні і виписали додому.
![Фото Лілії Мацькович Фото Лілії Мацькович](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото Лілії Мацькович
Як інформують власні джерела у Стебнику – в такий спосіб хлопець найімовірніше хотів пожартувати із дівчатами та не замислювався, які негативні наслідки для їхнього здоров’я може спровокувати ця витівка. Тепер хлопця розшукує поліція – оскільки він із місця події втік та переховується.
У Стебнику працює кілька екіпажів поліції, опитують свідків інциденту, шукають винуватця. На місці надзвичайної події побував і очільник Дрогобича Тарас Кучма та староста Стебника Тарас Городиський.
Більше деталей згодом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:37, 18 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...