• Головна
  • Курортні містечка Трускавець, Моршин, Східниця запустили програми постковідного відновлення
12:19, 29 березня 2021 р.

Курортні містечка Трускавець, Моршин, Східниця запустили програми постковідного відновлення

Курортні містечка Трускавець, Моршин, Східниця запустили програми постковідного відновлення

Чимало людей, які важко перенесли коронавірусну інфекцію, не можуть вдома самостійно відновити сили, позбутися ускладнень, які спровокував коронавірус чи його лікування. В багатьох пацієнтів розвинулися серцево-судинні, бронхо-легеневі ускладнення, в деяких - проблеми з травним трактом, з підвищеним цукром тощо. І позбутися їх самотужки люди не можуть.

Заступник керівника управління туризму та курортів Львівської ОДА Тарас Лозинський повідомив, що станом на 27 березня на Львівщині 19 санаторіїв допомагають людям відновити сили, здоров’я після ковіду: 13 санаторіїв у Трускавці, п’ять – у Моршині і один – у Східниці.

Програма реабілітації передбачає спеціальний 14-денний курс оздоровлення, куди в ходить використання мінеральної лікувальної води «Нафтуся», новітні методики реабілітації, діагностики, дієтичне харчування тощо. Для кожного програма відновлення підбирається індивідуально, з урахуванням віку, супутніх захворювань, важкості перебігу коронавірусної інфекції тощо. І тривалість такого лікування також різна. Одні зможуть відновити сили за 14 днів, іншим, щоб прийти до норми, потрібно значно більше часу.

Аби потрапити у санаторій, за словами Тараса Лозинського, не обов’язково мати скерування лікаря. Безпосередньо в санаторіях є лікарі, які проводять діагностику і визначають, якою має бути специфіка і тривалість реабілітації. Також необхідно мати негативний тест на коронавірус, тест за потреби можна зробити і на місці у відповідних закладах.

Кожен, хто потребує постковідного відновлення може сам обрати санаторій, в якому хотів би оздоровитися. Повний список таких санаторіїв шукайте за посиланням (Трускавець, Моршин і Східниця).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Постковідне_відновлення ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...