• Головна
  • У Дрогобичі хочуть створити музей солеваріння – шукають експонати!
14:33, 29 березня 2021 р.

У Дрогобичі хочуть створити музей солеваріння – шукають експонати!

У Дрогобичі хочуть створити музей солеваріння – шукають експонати!

Дрогобицька солеварня розшукує експонати для створення музею! Про задум повідомив на своїй сторінці у ФБ керівник підприємства Олег Петренко.

Ідея створення музею історії солеваріння в Галичині та історії Дрогобицької солеварні, витає у повітрі вже давно. Ми хочемо реалізувати цю ідею та створити на базі нашого підприємства музей солеваріння. Над формою та логікою музею ще думаємо, бо хочеться, щоб це був сучасний, інтерактивний музей. Але, не витрачаючи часу, вже розпочинаємо цей процес", - зазначив Олег Петренко.

Відтак адміністрація Дрогобицької солеварні запрошує до публічного обговорення ідеї та формату створення музею. Усіх, хто має цікаве бачення закликають писати на адресу солеварні. До співпраці запрошують і істориків.

У Дрогобичі хочуть створити музей солеваріння – шукають експонати!, фото-1

Окрім цього усіх небайдужих закликають допомогти з експонатами для майбутнього музею.

Ми збираємо усе, що пов'язано з історією нашого підприємства. Це можуть бути старі знаряддя праці, документи, газетні вирізки, елементи старих приладів, старі світлини, особисті речі солеварів, старі упаковування нашої солі тощо. Ми шукаємо абсолютно все, що пов'язано із солеварінням в Галичині та Дрогобичі. Будемо вдячні кожному, хто допоможе з експонатами для нашого музею", - повідомив Олег Петренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Музей_солеваріння ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...