• Головна
  • Польща не визнаватиме українські ПЛР-тести
14:29, 30 березня 2021 р.

Польща не визнаватиме українські ПЛР-тести

Польща не визнаватиме українські ПЛР-тести

У Польщі з 30 березня запроваджують обов’язковий карантин для тих, хто прибуває з країн шенгенської зони, який можна буде уникнути тільки за наявності негативного тесту на коронавірус. Про це завив заступник міністра інфраструктури Польщі Мартін Горала.

Зазначено, що для тих, хто прибуває до Польщі з країн, які не входять до шенгенської зони, карантин буде обов’язковим без винятків. Водночас після проведення тесту на території Польщі (ПЛР або антиген) і отримання негативного результату людина може вийти з карантину.

Крім того, уряд вирішив стандартизувати правила карантину для тих, хто прибуває як повітряним, так і наземним транспортом.

Що стосується сухопутних кордонів Польщі, ситуація буде виглядати так, як на кордоні з Чехією та Словаччиною – стандартного контролю немає, але на кордонах будуть патрулі, які перевірятимуть, чи відповідають ті, хто перетинає кордон, вимогам дійсного тесту", – зазначив Мюллер.

З суботи і протягом двох тижнів у Польщі діють нові обмеження, оголошені урядом у зв’язку з третьою хвилею епідемії коронавірусу. Міністр охорони здоров’я Адам Недзельський не виключає, що ці правила будуть продовжені після 9 квітня. Все буде залежати від захворюваності на Covid-19.

В країні зачинили дитячі садки та ясла, а також салони краси та перукарні. Уряд вирішив не закривати церкви в рамках останнього посилення обмежень, натомість знижено межу вірян, які можуть одночасно перебувати в церквах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Нові_правила_вїзду_у_Польщу ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...