Львівщина отримала гелікоптер для аеромедичної допомоги, - ФОТО

Львівщина отримала гелікоптер для аеромедичної допомоги, - ФОТО

1 квітня на Львівщині на постійне чергування заступила бригада Авіаційної системи МВС. Окрім льотного складу, на пункті постійно чергуватимуть медики.

Це стало можливим завдяки реалізації спільного україно-французького авіаційного контракту з компанією "Airbus Helicopters".

Як і обіцяли з Міністерством охорони здоров’я, з початком квітня на Львівщині у рамках Єдиного аеромедичного простору став на чергування вертоліт ЕС-145 із медичним модулем, який екстрено допомагатиме населенню шести західних областей. До складу входить екіпаж та медична бригада. Далі – Київщина та вся Україна", - заявив міністр МВС Арсен Аваков.

Львівська область – перша в Україні, де стартував пілотний проект з надання аеромедичної допомоги. Львівські бригади будуть обслуговувати сім областей: Львівську, Закарпатську, Івано-Франківську, Волинську, Рівненську, Тернопільську і Чернівецьку. З 1 травня до цього проекту приєднається Київщина.

Пілотний проект у Львівській області реалізовуватимуть на базі обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Його керівник Андрій Васько розповів, що у відділі аеромедичних евакуацій працюватиме 10 медпрацівників: п'ять лікарів і п'ять фельдшерів.

Фото Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Фото Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Фото Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Фото Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Фото Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

На виклик першими прибуватимуть «швидкі», які доправлятимуть травмованих у місця посадки вертольота. За словами Андрія Васька, вертоліт базуватиметься на аеродромі в Городку. Його повністю обслуговуватиме МВС, натомість Центр екстреної медицини катастроф відповідатиме за медичне обслуговування пацієнтів.

Використання медичного вертольота має збільшити шанс вижити тим пацієнтам, які опинилися у критичних ситуаціях. Крім цього, гелікоптером доставлятимуть органи для трансплантації.

#Гелікоптер_для_аеромедичної_допомоги #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі