Цигарки на 18 млн грн: на Львівщині припинили незаконну діяльність контрафактників

Цигарки на 18 млн грн: на Львівщині припинили незаконну діяльність контрафактників

На Львівщині викрили групу осіб, які займалися незаконним зберіганням та збутом підробних сигарет, частину яких ввозили з Білорусі в обхід митних процедур. Інформацію надала пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Встановлено, що декілька мешканців Львова налагодили схему ввезення, а у подальшому і збуту, тютюнових виробів без марок акцизного податку із Республіки Білорусь поза митними процедурами. Незаконною діяльністю особи займалися, за інформацією слідства, останні півтора року, а також розповсюджували товари у Львові та сусідніх областях.

У ході проведення 8 обшуків у приміщеннях, де здійснювалася протиправна діяльність (склади та гаражі), вилучено близько 393 тис. пачок фальсифікованих тютюнових виробів іноземного та вітчизняного маркування відомих торгових марок (з марками акцизного податку з ознаками підробки, а також без таких). Орієнтовна вартість товару на тіньову ринку близько 18 млн грн. Окрім цього під час обшуків виявили та вилучили грошові кошти, отримані внаслідок протиправної діяльності в сумі 38 тис євро, 56 тис доларів США, 264 тис грн, що у гривневому еквіваленті становить понад 3 млн грн, а також транспортний засіб, який використовували для перевезення контрафакту та чорнові записи, що свідчать про злочинну діяльність фігурантів.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучену продукцію.

Фото Львівської Прокуратури Фото Львівської Прокуратури Фото Львівської Прокуратури Фото Львівської Прокуратури

Заходи з викриття здійснювалися прокуратурою спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Львівській області та Управлінням Служби безпеки України у Львівській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 5000 до 10000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Розслідування проводять за ч.1 ст.204 КК України.

#Кон рабанда #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі