Керівництво «Львівської залізниці» підозрюють у розкраданні 20 млн грн

Керівництво «Львівської залізниці» підозрюють у розкраданні 20 млн грн

Служба безпеки України повідомила про корупційну схему з розкрадання грошей керівництвом «Львівської залізниці». Спільно з підрядником залізничники привласнили понад 20 млн грн., передає ресурс zaxid.net.

Як повідомили у понеділок, 5 квітня, у прес-службі СБУ Львівщини, організували оборудку посадовці залізниці та одного із заводів у Краматорську. Ділки замовляли на підприємстві обладнання за втричі завищеною ціною. Тільки на одній з угод про закупівлю верстата з програмним забезпеченням вони отримали понад 20 млн грн.

Фото СБУ Фото СБУ Фото СБУ Фото СБУ

Оперативники СБУ впіймали посередників, які мали передати частину відкату посадовцям «Львівської залізниці» загальною сумою на понад 10,5 млн грн. У прес-службі СБУ Львівщини повідомили, що передача грошей відбувалась на «нейтральній території» у Києві у п’ятницю, 2 квітня

СБУ провела обшуки в офісах залізничників у Львові, Києві та на території заводу Краматорську. Зараз спецслужбовці встановлюють всіх працівників залізниці, що були причетні до цієї схеми.

У прес-службі СБУ не уточняють, працівники якого заводу брали участь у корупційній схемі. Однак у Краматорську є лише один заводу, з яким «Львівська залізниця» підписувала угоду про постачання колесотокарного верстата – це «Краматорський завод важкого верстатобудування». Згідно з підписаним у листопаді 2019 року договором, вартість обладнання становила 27,6 млн грн


#СБУ #Укрзалізниця #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі