• Головна
  • У Стебнику перевірили діяльності суб’єктів господарювання
14:30, 7 квітня 2021 р.

У Стебнику перевірили діяльності суб’єктів господарювання

Фото ДМР

Фото ДМР

5 квітня, у Стебнику проведено низку обстежень щодо дотримання санітарних норм у період карантину та недопущення фактів використання незадекларованої праці в магазинах та бізнесі, який працює в час карантину. До складу робочої групи увійшли представники сектору з питань праці, відділу економіки, Дрогобицького міського управління Держпродспоживслужби та Дрогобицького відділення поліції, інформує пресслужба ДМР.

 З підприємцями та їх працівниками проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання умов законодавства про працю та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість і отримують заробітну плату неофіційно.

Також суб’єктів господарювання було проінформовано про дотримання санітарних та протиепідеміологічних норм з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Комісія наголосила на важливості виконання рекомендацій щодо профілактики розповсюдження коронавірусу: це дотримання респіраторної гігієни, часте миття рук з милом та оброблення їх дезінфекційними спиртовмісними засобами, прибирання на робочому місці, в тому числі засобами для чищення, а також часте провітрювати приміщення.

Виїзди комісії відбуватимуться регулярно по всій території Дрогобицької міської об’єднаної територіальної громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Коронавірус ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...