• Головна
  • Ситуація з епідемією коронавірусу в Україні стабілізується, – НАНУ
15:51, 7 квітня 2021 р.

Ситуація з епідемією коронавірусу в Україні стабілізується, – НАНУ

Ситуація з епідемією коронавірусу в Україні стабілізується, – НАНУ

Національна академія наук вважає, що нинішня хвиля епідемії в Україні виходить на плато. Про це йдеться у новому прогнозі робочої групи з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу в Україні, інформує Західнет.

Протягом останнього тижня продовжувалося зростання показників епідемічної динаміки, оновилися рекорди реєстрації нових і летальних випадків. Разом з тим, темпи поширення зменшуються вже протягом двох тижнів. Зростає частка давніх випадків у щоденно оприлюднюваних даних. Це означає, що реальні темпи поширення можуть бути меншими, ніж ті, що випливають з офіційної статистики», – йдеться в прогнозі.

Вчені заявили, що Україна пройшла максимум позитивності ПЛР-тестів, кількість позитивних ПЛР-тестів не зростає і навіть почала зменшуватися.

Ймовірно, що Україна зараз перебуває на початку фази плато, що є дуже непевним станом і може тривати кілька тижнів (за досвідом подолання осінньої хвилі)», – сказано в прогнозі.

За оцінками НАНУ, середнє репродуктивне число R (кількість випадків зараження одною людиною інших) в Україні становить зараз 1,08 і має тенденцію до зниження.

Згідно з прогнозними обчисленнями, середня кількість нових випадків дорівнюватиме 16,2-18,7 тис. протягом 7–13 квітня та 16,4 тис. протягом 14–20 квітня.

Летальність від ковіду в Україні демонструє зростання в останні 3-4 тижні, але все ще лишається у діапазоні 2,2-2,5%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Коронавірус ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...