• Головна
  • Відійшла у засвіти мати Блаженнішого Святослава
11:51, 12 квітня 2021 р.

Відійшла у засвіти мати Блаженнішого Святослава

Відійшла у засвіти мати Блаженнішого Святослава

12 квітня після важкої недуги відійшла у засвіти Віра Шевчук, мати Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ. Вона померла у Стрию на 74 році життя.

Про це інформує Духовна велич Львова.

Сьогодні о 19:00 в поминальній каплиці храму Святих Володимира і Ольги м. Стрия (вул. Григорія Коссака, 7а) відбудеться Парастас. Похоронні богослужіння розпочнуться завтра, 13 квітня, об 11:00 у храмі Святих Володимира і Ольги.

Моя мама майже все своє життя пропрацювала в музичній школі і була викладачем класу фортепіано. Якщо говорити про перші спогади, то вони пов’язані з фортепіано. До нас додому приходили учні та постійно лунала музика. Навіть коли моя мама займалася домашніми справами, наприклад, готувала їжу на кухні, то завжди в сусідній кімнаті грали студенти на фортепіано", – розповідає Блаженніший Святослав.

Відійшла у засвіти мати Блаженнішого Святослава, фото-1

Глава УГКЦ також згадує, що мама часто брала його зі собою на роботу, бо не було з ким залишити.

І всі ті коридори, класи музичних шкіл у Стрию і Самборі, де вона працювала, – то був простір, у якому я виростав. Пізніше, коли я ходив до школи, мама мене брала до музичної школи, щоб робити уроки. Собі уявіть – урок музики. Отже, є письмовий стіл, фортепіано, за інструментом сидить студент чи студентка, моя мама біля неї, а я тут поруч роблю уроки. І вона одним вухом слухає, як грає студент, а тут дивиться, що роблю я . І тільки тоді, коли все зробив, я міг збиратися і йти додому", – поділився спогадами про дитинство Блаженніший Святослав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Померла_мама_Блаженнішого_Святослава ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...