• Головна
  • Країни ЄС домовилися про запровадження COVID-паспортів
11:48, 15 квітня 2021 р.

Країни ЄС домовилися про запровадження COVID-паспортів

Країни ЄС домовилися про запровадження COVID-паспортів

У середу, 14 квітня, країни-члени Європейського Союзу домовилися між собою про запровадження "коронавірусних" паспортів з метою відкриття туристичного сезону цього літа.

Про це інформує Reuters із посиланням на власні джерела. Сертифікати дозволять вакцинованим, тим, хто одужав від COVID-19, або людям з негативними результатами тестів на коронавірус, легше подорожувати в межах ЄС, де обмеження пересування діють вже понад рік.

27 країн-членів ЄС взяли на себе зобов'язання підготуватись до запуску сертифікатів до літа 2021 року, йдеться в документі, схваленому представниками країн.

Європарламент ще має дати згоду на цю пропозицію та узгодити власну позицію щодо цих паспортів. Остаточні переговори між законодавцями, представниками країн та виконавчим органом ЄС, як очікується, розпочнуться у травні.

Угода держав-членів ЄС включає положення проти дискримінації щодо тих, хто не може або не бажає вакцинуватися. Тому замість вакцинації таким людям можна буде робити тести на коронавірус.

Хоча держави-члени планують визнавати лише схвалені у ЄС вакцини, окремі країни можуть також видавати сертифікати, що включають російську вакцину Sputnik або китайську вакцину Sinovac, які дозволені лише на їхній території.

Інші країни ЄС самостійно вирішуватимуть, чи приймати сертифікат з вакциною, не схваленою регуляторними органами блоку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##COVID_паспорти ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...