• Головна
  • Вакцинація від коронавірусу може стати щорічною процедурою
11:51, 17 квітня 2021 р.

Вакцинація від коронавірусу може стати щорічною процедурою

Вакцинація від коронавірусу може стати щорічною процедурою

Щеплення проти коронавірусу потрібно буде робити щорічно. Про це заявив генеральний директор американської фармкомпанії Pfizer Альберт Бурла.

За його словами, останні дослідження медиків показали, що після щеплення високоефективними вакцинами проти коронавірусу навіть за 6 місяців зберігається високий рівень імунітету. Однак, з часом він все ж таки знижується.

На думку гендиректора Pfizer, десь між 6 та 12 місяцями після вакцинації людям необхідно буде зробити ще одне щеплення проти коронавірусу. Окрім того, він зазначив, що цілком ймовірно, що людям потрібно буде ревакцинуватися проти Covid-19 щорічно. Втім, це ще потребує підтвердження, пише zaxid.net.

Є вакцини, наприклад проти поліомієліту, яких дорослій людині вистачає в одній дозі. Є вакцини як, наприклад, проти грипу, які потрібно вводити щороку. Так от, коронавірус більше схожий на грип, ніж на поліомієліт", – наголошує Бурла.

Також тут ключову роль відіграватиме і поява нових штамів коронавірусу – зазначає фахівець.

Надзвичайно важливо охопити групу людей, які є більш сприйнятними до вірусу. Тому що група людей – це те, що визначає як багато реплікацій зробить вірус та те, чи з'являться нові варіанти вірусу", – наголошує гендиректор Pfizer.

Додамо, за прогнозами ВООЗ, пандемія коронавірусу завершиться на початку 2022 року. Проте цілком ймовірно, що коронавірус стане ендемічним захворюванням і буде розповсюджуватись серед населення, як сезонний грип.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Вакцинування ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...