Дрогобицькі військовослужбовці проходять вакцинацію

Дрогобицькі військовослужбовці проходять вакцинацію

У рамках «Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19…» військовослужбовці ракетного реактивного полку, що базується у Дрогобичі проходять щеплення.

Вакцинація триватиме кілька днів на базі міської поліклініки, − повідомив начальник медичної служби майор Валентин Скакун. – Спочатку військовослужбовці заповнюють спеціальний бланк згоди та проходять медичне обстеження з метою визначення індивідуальних протипоказань до вакцини. А вже наступного ранку ми відправляємо на щеплення по кілька охочих військових. Сам процес вакцинації відбувається під пильним наглядом лікарів, і якщо у військового протягом доби не буде ускладнень – він повертається до службових обов’язків".

Дрогобицькі військовослужбовці проходять вакцинацію, фото-1 Дрогобицькі військовослужбовці проходять вакцинацію, фото-2 Дрогобицькі військовослужбовці проходять вакцинацію, фото-3

Як повідомили у військовій частині, щеплення особового складу проводиться вакциною індійського виробництва COVISHIELD. Повторна вакцинація відбудеться згідно з планом «Дорожньої карти з впровадження вакцини…» 

Джерело АрміяІнформ 

#Вакцинують_військовослужбовців #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі