![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
11:48, 19 квітня 2021 р.
Вкрав у Підбужі – завіз у Борислав: зловмисник поцупив авто, яке оперативно розшукали полісмени
![Вкрав у Підбужі – завіз у Борислав: зловмисник поцупив авто, яке оп... Вкрав у Підбужі – завіз у Борислав: зловмисник поцупив авто, яке оперативно розшукали полісмени](/dist-assets/images/cap.jpg)
16 квітня близько 7:00 на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про незаконне заволодіння транспортним засобом, який зник у селі Підбуж. За словами 21-річної мешканки селища, автомобіль «Peugeot Partner» найймовірніше був викрадений вночі з-під її будинку.
До розшуку викраденого автомобіля були залучені групи реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група, співробітники кримінальної поліції та інших підрозділів відділення поліції №1 Дрогобицького районного відділу поліції.
За годину пошуків близько 8:30 правоохоронці виявили «Peugeot Partner» на території одного з гаражних кооперативів у місті Борислав. Також встановлено, що до його викрадення причетний 21-річний житель міста.
За фактом слідчі Дрогобицького районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Виявлений автомобіль правоохоронці вилучили на арештмайданчик Дрогобицького районного відділу поліції. Досудове розслідування у справі триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...