• Головна
  • У конкурсі проєктів від Британської ради перемогла "Соціальна крамниця-майстерня "Надія"
12:06, 19 квітня 2021 р.

У конкурсі проєктів від Британської ради перемогла "Соціальна крамниця-майстерня "Надія"

У конкурсі проєктів від Британської ради перемогла "Соціальна крамниця-майстерня "Надія"

У дітей з інвалідністю буде шанс заробляти на свої потреби власною працею.

Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей-інвалідів "Надія", яке об'єднує 242 сім'ї у Дрогобичі, стало переможцем у проєкті Британської ради. Це означає, що соціальній крамниці-майстерні бути, передає "Еспресо.Захід".

Майстерки з виготовлення нехитрих прикрас і сувенірів мами з дітьми робили просто неба або вдома, а вже невдовзі зможуть облаштувати для цього приміщення в центрі Дрогобича. Понад те, в рамках конкурсу проєктів від Британської ради – ще й відкриття крамниці-майстерні, дев’ять навчальних, мотиваційних, практичних тренінгів, працевлаштування восьми молодих людей з інвалідністю. Перемога в конкурсі відкриває нові перспективи для молоді з інвалідністю.

"Завершились усі етапи голосування, ми справді отримали перемогу в цьому конкурсі. Безмежно вдячні всім за кожний голос, який ви віддали за нас. Направду, ми всі приємно вражені їх кількістю. Ваша небайдужість подарувала нам надію на те, що наша молодь відчує себе потрібною в суспільстві і матиме можливість до самореалізації", – розповіла "Еспресо.Захід" Ірина Дзюрах, керівниця Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів "Надія" і мама синочка з інвалідністю.

Планують, що соціальна крамниця-майстерня розширюватиме асортимент виробів, які там виготовлятимуть, буде можливість залучати до роботи все більше членів організації, а бізнес, місцеве самоврядування, приватні підприємці й індивідуальні громадяни робитимуть замовлення на виготовлення тематичних виробів у майстернях. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Соціальна_крамниця_майстерня_Надія ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...