У Дрогобичі дозволили роботу непродовольчих ринків та літніх терас кафетеріїв із дотриманням жорстких санітарних норм

У Дрогобичі дозволили роботу непродовольчих ринків та літніх терас кафетеріїв із дотриманням жорстких санітарних норм

Послаблення в умовах карантину: 19 квітня у Дрогобичі відбулося засідання комісії ТЕБ і НС.

Як повідомив керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій ДМР Ігор Юзв’як, Дрогобич як і вся Львівщина продовжують перебувати в червоній карантинній зоні. Однак, засідання місцевої комісії ТЕБ і НС вирішило піти на зустріч мікро бізнесу та ухвалити деякі послаблення. За ними дозволено роботу непродовольчих ринків та літніх терас кафетеріїв і ресторанів.

Роботу непродовольчих ринків дозволено із 20 квітня за окремим протоколом. Іншими словами це означає, що як покупці так і продавці мають перебувати в масках та рукавицях. На торгових площах не має бути скупчення покупців, у примірочних – теж лиш по одній людині. Територію торгового майданчику продавці мають дезінфікувати, на вході повинні стояти антисептики", - зазначив Ігор Юзв’як.

Що стосується роботи літніх майданчиків закладів громадського харчування, то тут власникам теж слід подбати про безпеку як своїх працівників так і відвідувачів.

Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР

Столики на літніх майданчиках повинні бути розміщені із дотриманням дистанції 1,5 метри. За одним столиком може перебувати не більше 4 осіб, працівники мають обслуговувати відвідувачів у масках. Робочий персонал має працювати за принципом тиждень через два. Щоденно працівники повинні проходити температурний скринінг, якщо в когось виявлять ГРВІ – людина має бути скерована на самоізоляцію. Усі столики після відвідувачів повинні не просто протирати, а дезінфікувати, відтак на них слід розміщувати табличку «Продезінфіковано!», - роз’яснив пан Юзв’як.

В той час, коли у стінах міської ради засідала комісія ТЕБ і НС – під мерією зібралася невелика група місцевих підприємців, які очікували рішення комісії. Акція була мирною.

#Карантин #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі