• Головна
  • У Дрогобичі дозволили роботу непродовольчих ринків та літніх терас кафетеріїв із дотриманням жорстких санітарних норм
13:22, 19 квітня 2021 р.

У Дрогобичі дозволили роботу непродовольчих ринків та літніх терас кафетеріїв із дотриманням жорстких санітарних норм

У Дрогобичі дозволили роботу непродовольчих ринків та літніх терас кафетеріїв із дотриманням жорстких санітарних норм

Послаблення в умовах карантину: 19 квітня у Дрогобичі відбулося засідання комісії ТЕБ і НС.

Як повідомив керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій ДМР Ігор Юзв’як, Дрогобич як і вся Львівщина продовжують перебувати в червоній карантинній зоні. Однак, засідання місцевої комісії ТЕБ і НС вирішило піти на зустріч мікро бізнесу та ухвалити деякі послаблення. За ними дозволено роботу непродовольчих ринків та літніх терас кафетеріїв і ресторанів.

Роботу непродовольчих ринків дозволено із 20 квітня за окремим протоколом. Іншими словами це означає, що як покупці так і продавці мають перебувати в масках та рукавицях. На торгових площах не має бути скупчення покупців, у примірочних – теж лиш по одній людині. Територію торгового майданчику продавці мають дезінфікувати, на вході повинні стояти антисептики", - зазначив Ігор Юзв’як.

Що стосується роботи літніх майданчиків закладів громадського харчування, то тут власникам теж слід подбати про безпеку як своїх працівників так і відвідувачів.

Столики на літніх майданчиках повинні бути розміщені із дотриманням дистанції 1,5 метри. За одним столиком може перебувати не більше 4 осіб, працівники мають обслуговувати відвідувачів у масках. Робочий персонал має працювати за принципом тиждень через два. Щоденно працівники повинні проходити температурний скринінг, якщо в когось виявлять ГРВІ – людина має бути скерована на самоізоляцію. Усі столики після відвідувачів повинні не просто протирати, а дезінфікувати, відтак на них слід розміщувати табличку «Продезінфіковано!», - роз’яснив пан Юзв’як.

В той час, коли у стінах міської ради засідала комісія ТЕБ і НС – під мерією зібралася невелика група місцевих підприємців, які очікували рішення комісії. Акція була мирною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Карантин ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...