• Головна
  • У Бориславі учнів молодших класів переводять на змішану форму навчання: усі навчальні заклади продезинфікували
13:42, 19 квітня 2021 р.

У Бориславі учнів молодших класів переводять на змішану форму навчання: усі навчальні заклади продезинфікували

У Бориславі учнів молодших класів переводять на змішану форму навчання: усі навчальні заклади продезинфікували

16 квітня, з метою захисту здоров’я учнів, вчителів і персоналу у кожному закладі загальної середньої освіти Бориславської територіальної громади було проведено санітарну обробку приміщень та пришкільних територій. Про це інформує пресцентр БМР.

Також у навчальний процес учнів молодших класів внесли зміни - для соціального дистанціювання, дотримання карантинних вимог під час освітнього процесу за рішенням адміністрації шкіл з понеділка, 19 квітня, для учнів 1-4 класів буде організовано навчання за змішаною формою (очна, дистанційна, сімейна).

Учні старшої школи продовжуватимуть навчатися дистанційно на обраних закладами освіти навчальних платформах (Google Classroom, Zoom тощо), які дозволяють повною мірою використовувати навчальний онлайн-контент. За педагогічними працівниками залишається право обирати форми, методи й засоби дистанційного навчання, використовувати електронні освітні ресурси, які сприятимуть кращому засвоєнню учнями навчального матеріалу. Якість організації навчання залежатиме від обраної форми партнерства, скоординованої роботи всіх учасників освітнього процесу у зручному форматі – передають у відділі освіти БМР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Борислав ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...