![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
19:39, 19 квітня 2021 р.
На Львівщині завідувачка дитсадка отримувала зарплату підлеглої
![На Львівщині завідувачка дитсадка отримувала зарплату підлеглої На Львівщині завідувачка дитсадка отримувала зарплату підлеглої](/dist-assets/images/cap.jpg)
Підробка документів та привласнення чужого майна: на лаві підсудних завідувачка одного із дитсадків на Стрийщині
За процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо 48-річної мешканки Стрийщини, яку обвинувачують у підробленні офіційних документів та привласненні чужого майном шляхом зловживання службовим становищем (ч.1 ст.366, ч.ч.2, 3 ст.191 КК України).
Про це пише прес-служба Львівської обласної прокуратури.
Встановлено, що жінка, будучи на посаді завідуючої одного із дитсадків Стрийського району, протягом трьох місяців подавала у бухгалтерію райдержадміністрації табелі обліку використання робочого часу однієї із виховательок, за що останній нараховувалася зарплатня. Однак, дана особа фактично не працювала, а гроші які перераховувалися їй у якості заробітної плати надходили на рахунок обвинуваченої.
Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ Стрийського районного управління поліції ГУ НП у Львівській області.
Максимальне покарання, яке загрожує жінці, – до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
17
live comments feed...