У Стебницькій міській лікарні капітально відремонтували поліклінічне відділення, - ФОТО

У Стебницькій міській лікарні капітально відремонтували поліклінічне відділення, - ФОТО

21 квітня відбулося відкриття відремонтованих приміщень поліклінічного відділення Стебницької міської лікарні, інформує пресцентр ДМР.

Ремонтні роботи поліклінічного відділення розпочали 2 місяці тому. Кошти виділили з місцевого бюджету, з програми економічного та соціального розвитку, а також долучили фінанси Стебницької міської лікарні.

Окрім сучасного ремонту приміщень та фасаду медзакладу корпусу, закуплено й нове медобладнання: ендоскопічне обладнання для дослідження шлунково-кишкового тракту, апарат для вимірювання гостроти слуху, апарат для ультразвукової діагностики внутрішніх органів, апарати електрокардіографії та електроенцефалографії.

Фото ДМР У Стебницькій міській лікарні капітально відремонтували поліклінічне відділення, - ФОТО, фото-2 Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР

Окрім цього в поліклінічному відділенні облаштували приміщення для маломобільних груп населення, кімнату матері та дитини, процедурний кабінет.

Також біля оновленого відділення проведено благоустрій території, відремонтовано коридори загального користування та кабінети для лікарів.

Освятив приміщення отець Андрій та побажав медикам наснаги у нелегкій праці.

Міський голова Дрогобицької ОТГ висловив подяку керівництву Львівської обласної державної адміністрації за сприяння у виділенні коштів на облаштування киснепроводів у медзакладі.

#Стебницька_міська_лікарня #поліклініка #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі