Оприлюднено свіжий рейтинг найбагатших громад Львівщини

Оприлюднено свіжий рейтинг найбагатших громад Львівщини

Львівська ОДА оприлюднила рейтинг усіх 73 об’єднаних територіальних громад області, сформований на основі фінансових показників їх діяльності у першому кварталі 2021 року. Рейтинг зазнав змін, порівняно з минулорічним, оскільки унаслідок реформи з початку цього року в області почали діяти нові громади. Перше місце в новому рейтингу зайняла Червоноградська ОТГ, а останнє – Добросинсько-Магерівська. Раніше у рейтингу лідирувала Славська ОТГ.

Відповідно до нового рейтингу, складеного департаментом фінансів ЛОДА, до першої десятки за основними фінансовими показниками увійшли Червоноградська, Львівська, Славська, Стрийська, Пустомитівська, Сокільницька, Кам’янка-Бузька, Солонківська, Бродівська та Золочівська територіальні громади.

До уваги бралися такі показники їх діяльності – податки та платежі, загальні видатки, видатки на утримання апарату управління, видатки розвитку загалом і з розрахунку на одного мешканця, а також рівень дотаційності бюджетів, частка видатків заробітної плати у загальному обсязі видатків та відношення дефіциту до місячного фонду оплати праці.

Оприлюднено свіжий рейтинг найбагатших громад Львівщини, фото-1 Оприлюднено свіжий рейтинг найбагатших громад Львівщини, фото-2 Оприлюднено свіжий рейтинг найбагатших громад Львівщини, фото-3

Останні місця у рейтингу посіли Козівська, Стрілківська, Боринська, Добромильська та Добросинсько-Магерівська територіальні громади.

Для порівняння, найбільші доходи (податки і збори на одного мешканця) у Славській ОТГ – понад 4 тис. грн, Сокільницькій – 3, 7 тис. грн та Підберізцівській – 2,6 тис. грн, а найменші – у Боринській – 312 грн, Стрілківській – 330 грн та Бісковицькій ОТГ – 380 грн.

Найбільші видатки розвитку в розрахунку на одного мешканця у Мурованській ОТГ – майже 600 грн, Червоноградській ОТГ – 560 грн, Львівській ОТГ – понад 460 грн, Солонківській – понад 380 грн та Славській ОТГ – 350 грн. У той час у Боринській, Козівській, Поморянській та Заболотцівській громадах цей показник дорівнює нулю.

Найбільша частка видатків на утримання апарату управління в розрахунку на одного мешканця у Сокільницькій ОТГ – 552 грн, Мурованській – 448 грн та Підберізцівській – 417 грн. У той час найменші видатки на утримання чиновників у Поморянській – 83 грн, Золочівській – 105 грн та Сокальській –107 тис. грн.

У 26 із 73 громад був дефіцит коштів на оплату праці бюджетників

За матеріалом zaxid.net

#Рейтинг_громад_Львівщини #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі