![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:21, 22 квітня 2021 р.
У Дрогобичі сім’ї соціальних категорій отримають великодні пакунки
Традиційно у часі підготовки до Великодніх свят фахівці Дрогобицького міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді готують великодні пакунки для дітей з інвалідністю, одиноких матерів померлих учасників АТО та ООС, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Цьогоріч такі пакунки отримають 70 мешканців та сімей, які проживають у Дрогобицькій територіальній громаді.
Про це повідомила керівниця Центру Оксана Матчишин.
Днями заступник міського голови Андрій Ковч та керівниця Центру Оксана Матчишин завітали до восьми сімей, вручили пакунки та привітали з прийдешніми Великодніми святами, інформує пресцентр ДМР.
У ці передсвяткові дні для нас дуже важливо дарувати тепло та увагу усім, хто її найбільше потребує. Невеликі великодні пакунки – це не лише допомога потребуючим, а й розуміння того, що про них дбають та піклуються", – прокоментував Андрій Ковч.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...