• Головна
  • У Нагуєвичах в музеї Івана Франка розширюють простір
12:15, 25 квітня 2021 р.

У Нагуєвичах в музеї Івана Франка розширюють простір

У Нагуєвичах в музеї Івана Франка розширюють простір

У Нагуєвичах до 165-го ювілею і 105-х роковин смерті українського генія розпочали розширення науково-дослідного простору Літературно-меморіального музею Івана Франка. Про це повідомив директор державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак.

Тут планують відремонтувати фасад будинку зі сходовим майданчиком, аби музей мав презентаційний вигляд. Також хочуть провести ремонт будинку літератора, їхнього міні-готельного комплексу, в якому зупиняються учасники конференцій, друзі музею, відомі письменники чи родичі Франка.

В рамках поточного ремонту в трьох раніше незадіяних приміщень музею 1986 р., заплановано відкрити нові кабінети для науково-дослідної і виставково-аналітичної видів діяльності.

Також в процесі початкових ремонтних робіт в закамарках піддашшя було виявлено цікавий експонат захований з “часів радянської тиранії” та відновлення Незалежності України – прапор соціалістичного змагання Дрогобицького міського комітету КПУ. Добре відомо, що саме під час франкових свят під цим “прапором” публічно фальсифікувалася спадщина українського генія Івана Франка на всіх відомих урочистостях Дрогобиччини!

У будівлі музею було дуже багато пустих приміщень, до яких не було доступу. Ці пусті приміщення другого поверху ми вирішили відкрити під час ремонту, вмонтувати туди двері і вікна, зробити кабінети для наукових працівників та для аналізу артефактів, які привозять із експедицій", – розповів директор заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак.

Також у музеї Івана Франка цього року висадили алею із 200 ялин.

За матеріалом Четвертої студії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Нагуєвичі ##Богдан_Лазорак ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...